Bill.me februāra jaunumi un iespēja laimēt €500

Mūsu sadarbības partneris – tiešsaistes norēķinu un saziņas vietne Bill.me informē, ka turpmāk ērtai rēķinu apmaksai piedāvās jaunu risinājumu: Bill.me Tiešsaistes maksājumu.

Tiešsaistes maksājuma priekšrocības:

  • Vienlaicīgi varēsiet apmaksāt vairākus rēķinus
    • Tiešsaistes maksājumi sniedz Jums iespēju vienlaicīgi apmaksāt vairākus rēķinus. Tas ir ērti, ātri un izdevīgi.
  • Fiksēta pakalpojuma komisijas maksa
    • Ja izvēlēsieties tiešsaistes maksājumu, pakalpojuma komisijas maksa vienmēr būs nemainīga un nebūs atkarīga no maksājuma summas vai vienlaicīgi apmaksāto rēķinu skaita.
  • Drošība
    • Tiešsaistes maksājumu veikšanas process atbilst visaugstākajiem drošības standartiem. Visus procesus, tostarp datu autentifikāciju un maksājumu autorizāciju, stingri kontrolē Jūsu banka. 

Kā notiek Tiešsaistes maksājumi?

Tiešsaistes maksājums tiek veikts tieši no Jūsu konta, neizmantojot bankas karti. Maksājuma apstiprināšanai tiek izmantota Jūsu internetbankas autentifikācijas sistēma. Dažu sekunžu laikā varēsiet apskatīt Bill.me saņemto rēķinu, atzīmēt savu banku un samaksāt ar vienu klikšķi.

Jau tūlīt varēsiet apmaksāt rēķinu ar tiešsaistes maksājumu – vienkārši izvēlieties to kā maksājumu veidu, kad apmaksājat rēķinu Bill.me!

Bill.me februāra loterija

Visu februāri Jums ir iespēja piedalīties Bill.me organizētajā loterijā un laimēt €500!

Lai piedalītos loterijā, 2023. gada februārī ir jāveic rēķina apmaksa Bill.me vietnē, izmantojot Bill.me tiešsaistes maksājumu.

Kopējais balvu fonds 10x€50, 5x€100, 1x€500. Loterijas atļauja Nr. 7583, loterijas noteikumi ir pieejami www.bill.me/lv/februaraloterija.

Bill.me akcija “Reģistrējies un laimē €100”

Visiem mūsu klientiem, kas vēl nav reģistrējušies Bill.me vietnē, ir iespējapiedalīties Bill.me organizētajā akcijā “Reģistrējies un laimē €100” un laimēt vienu no piecām balvām – “ĪSTĀ” Mastercard dāvanu kartēm €100 vērtībā. Lai piedalītos akcijā un pretendētu uz balvas iegūšanu, no 2023. gada 01. februāra līdz 2023. gada 28. februārim, jāreģistrējas Bill.me vietnē. Akcijas noteikumi ir pieejami www.bill.me/lv/100akcija.

Lai reģistrētos Bill.me vietnē, uz e-pasta adresi klients@limbazusiltums.lv jānosūta sekojoša informācija: vārds, uzvārds, īpašuma adrese, e-pasta adrese. Pēc informācijas saņemšanas un apstiprināšanas, SIA “Limbažu siltums” uz Jūsu e-pasta adresi nosūtīs aicinājumu reģistrēties Bill.me vietnē.